Rent a Car Yazılımı Avantajları

Çok sayıda cihaz veya pc den kullanma imkanı sağlaması, Yeni firma kaydı olduktan sonra firma ID ile çok sayıda cihazı kullanmış olduğunuz firmaya bağlayabilirisiniz, bu yapılan yeni kayıtlar tüm cihazlara otomatik olarak dağıtılır, bu sayede tüm cihazlarında aynı zamanda verilerini bir yedeğini saklamış olursunuz.

İnternet bağlantısı olmasada yazılımı bağlanabilir ve girmiş olduğunuz kayıtları bakabilirsiniz, yeni kayıt yapmanız durumuda internete bağlanmanız gerekmektedir.

Kullanıcı sayısı sınırlamasa yoktur firmada çalışanlar telefonlarına yükleyebilir firma bilgisayarı, isterseniz ev bilgisayarınıza kurulabilir.

Rent a Car programına çok güvendiniziden dolayı 6 ay bedava deneme imkanı ile herseyini ile deneyerek yazılımı yıllık kiralama yapmanıza imkan tanıyoruz.

Rant a Car Programı Farkları

Rent a car yazılımı kullanıp beğenmeniz halinde başka bir firmaya tavsiye edip referans ekleniz halinde 6 ay bedava kullanım hakki kazanabilirsiniz.

Web tabanlı Rent a Car yazılımlarında sunucu kapanması veya veritabanı bozulması durumuda tüm verileniz kayıt etme riskiniz bulunmaktadır, bizde ise tüm cihazlarda girmiş oldunuz verilerin bir kopyası bulunmaktadır.

Açmış oldunuz kayıtların altına konu ile akalı 5 tane resim ekleyebilirsiniz ve bu resimler tüm cihazlara dağıtılır.

Çok sayıda Avantajlardan kullanıp denemek için şimdi hemen indirip denemek için tıklayın

Rent c Car Mobil Uygulaması indir

 

 

 

 

Kategoriler: BLOG

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir