Rent a car takip programı konusunda yenilik arayışında iseniz doğru seçim yapacağınıza emin olabilirsiniz. Direkt olarak öncelik fark yaratan özelliğimiz 6 ay boyunca ücretsiz kullanıyorsunuz ve bu ücretsiz kullandığınız süre boyunca tüm özelliklerden yararlanabiliyor, ayrıca eksik gördüğünüz yerleri direkt iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaştırarak bildirebiliyorsunuz.

Rent a car programı olarak öncelikli amacımız kullanıcının istediği tüm özellikleri bir araya toplayabilmek. Bu da ancak sizler tarafından yapılan geri dönüşlerle mümkün. Yazılım ekibimiz ve satış temsilcilerimiz bu konuda en ufak geri dönüşü dahi dikkate alarak geliştirmeye yönelik çalışma gerçekleştirmekte. Belki öneriniz şu an için genel kullanıma uygun değil sizin kullanımınız için gereklidir ancak bunu dahi mümkün çalışma planımız içerisine alıyor ve kısa sürede uyguluyoruz.

Ücretsiz Rent A Car Takip Programı

Ücretsiz Rent A Car Takip Programı

Sizlere sunduğumuz rent a car uygulaması uzak sunucuda verilerini yedekleme de. Şifreli ve güvenilir bir şekilde korunan bu verilerinizi kaybetme gibi bir korkunuz bulunmuyor. Uzak sunucuda yer aldığı için illa ki internete ihtiyacınız bulunmamakta. İnternetin olmadığı yerlerde de son işlem yaptığınız veriler üzerinde çalışma gerçekleştirebilir ve yeni bağlantı kurulduğunda otomatik verilerinizin yüklemesi gerçekleştirerek yedek koruması alınır.

Tüm bu işlemler ve ilerleyen yazılarda anlatacağımız detay kullanım özelliklerine ise 6 ay ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Diyelim ki ilk ay kullanımınızda programın sizin işinizi göreceğine karar verdiniz ve satın alma yapmak istiyorsunuz. Bu konuda daha uzun süre kullanım için kampanyamız devam etmekte. İlk ay içerisinde satın alma gerçekleştiren müşterilerimize 6 ay ücretsiz hakkı tanımlanıyor ve ilk ay satın alma gerçekleştirdiği için ek 3 ay hediye tanımlanarak ödenen 12 aylık ücretle birlikte toplam da 21 aylık kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Rent a car takip programı konusunda başladığımız bu süreç de amacımız tamamıyla verimli bir uygulama ortaya çıkarmak. Bu zaman içerisinde de gerçek kullanıcılardan dönüş alarak ilerlemek istiyoruz. Bu yüzden var olan ücretsiz kullanımdan yararlanmanın yanı sıra satın alma yaparak ilerleyen süreç de birçok özelliklerin yer aldığı uygulamamıza sahip olabilirsiniz.

Dedik ya öncelik geliştirme, satın alma sonrasında da hediyelerimiz devam edecektir. Hemen şimdi indirme sayfasından istediğiniz platforma yükleme işlemini başlatabilir ve ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk kullanım sırasında da tüm sorularını direkt Whatsapp canlı destek üzerinden sorabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir